FK Jablonec přivítá Mladou Boleslav v české lize. Oba celky mají za sebou rušné podzimní týdny, Jablonec navíc řešil i evropské poháry, zatímco Boleslav se soustředila výhradně na domácí soutěže.
Boleslav v poslední době skórovala pravidelně a drží se v horní polovině tabulky, Jablonec sbíral body pomaleji a část energie investoval do Konferenční ligy. Jak moc se to projeví v tomto konkrétním zápase, zůstává otevřené.
Rozbor aktualizován .
Kde podat sázku
Forma obou týmů napříč soutěžemi
Mladá Boleslav má za sebou velmi solidní sérii: z posledních dvaceti zápasů napříč ligou, pohárem i přípravou vyhrála čtrnáct, tři remizovala a jen třikrát prohrála, při skóre 46:20. I když vzorek mísí různé soutěže, ukazuje na tým, který dokáže skórovat pravidelně.
Kolik může sázka vynést?
Možná výplata zahrnuje vklad. Kurzy se mohou měnit.
FK Jablonec: 20 odehraných zápasů; Mlada Boleslav: 20 odehraných zápasů.
FK Jablonec
- Výhry
- 50 % 10 / 20
- Remízy
- 15 % 3 / 20
- Prohry
- 35 % 7 / 20
- Vstřelené góly
- 24
- Obdržené góly
- 22
- Rozdíl skóre
- +2
Mlada Boleslav
- Výhry
- 70 % 14 / 20
- Remízy
- 15 % 3 / 20
- Prohry
- 15 % 3 / 20
- Vstřelené góly
- 46
- Obdržené góly
- 20
- Rozdíl skóre
- +26
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | FK Jablonec | Slavia Praha | 31.10.2026 | 0-5 |
| Česká liga | Hradec Králové | FK Jablonec | 25.10.2026 | 1-2 |
| Konferenční liga | FK Jablonec | Brighton | 22.10.2026 | 0-0 |
| Česká liga | FK Jablonec | Viktoria Plzeň | 18.10.2026 | 2-3 |
| Konferenční liga | SC Freiburg | FK Jablonec | 15.10.2026 | 3-2 |
| Česká liga | Zbrojovka Brno | FK Jablonec | 10.10.2026 | 0-1 |
| Český pohár | Dukla Praha | FK Jablonec | 02.10.2026 | 0-1 |
| Česká liga | FK Jablonec | Zlin | 20.09.2026 | 1-1 |
| Česká liga | Sparta Praha | FK Jablonec | 12.09.2026 | 2-0 |
| Česká liga | FK Jablonec | Baník Ostrava | 09.09.2026 | 3-0 |
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Mlada Boleslav | Hradec Králové | 01.11.2026 | 3-1 |
| Český pohár | Mlada Boleslav | Bohemians 1905 | 28.10.2026 | 3-2 |
| Česká liga | Slavia Praha | Mlada Boleslav | 24.10.2026 | 1-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 17.10.2026 | 1-0 |
| Česká liga | Bohemians 1905 | Mlada Boleslav | 14.10.2026 | 1-0 |
| Česká liga | Viktoria Plzeň | Mlada Boleslav | 10.10.2026 | 3-0 |
| Friendlies Clubs | Mlada Boleslav | Příbram | 02.10.2026 | 3-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Zbrojovka Brno | 19.09.2026 | 2-0 |
| Český pohár | Třinec | Mlada Boleslav | 15.09.2026 | 0-3 |
| Česká liga | Slovan Liberec | Mlada Boleslav | 12.09.2026 | 3-0 |
Jablonec má ve stejném období bilanci deset výher, tři remízy a sedm proher se skóre 24:22. Část zápasů přitom odehrál v Evropské konferenční lize proti soupeřům jako Rangers, Freiburg nebo Brighton, což do čísel vnáší vyšší kvalitu protivníků, ale zároveň i více proher.
Čistě podle čísel přijíždí Boleslav v lepší formě, byť s odlišným typem programu.
Statistické srovnání: FK Jablonec – Mlada Boleslav

Vzájemné zápasy
Vzájemná historie sahá až do roku 2018 a zahrnuje devatenáct zaznamenaných střetnutí v lize, poháru i přípravě. Když Jablonec hostí Boleslav v lize, je bilance poměrně vyrovnaná – tři výhry domácích, dvě remízy a tři výhry hostů.
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Friendlies Clubs | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 27.06.2026 | 5-0 |
| Český pohár | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 21.04.2026 | 1-0 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | FK Jablonec | 28.02.2026 | 3-0 |
| Česká liga | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 28.09.2025 | 2-0 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | FK Jablonec | 19.04.2025 | 0-1 |
| Česká liga | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 20.07.2024 | 2-0 |
| Česká liga | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 28.04.2024 | 1-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | FK Jablonec | 23.07.2023 | 3-1 |
| Česká liga | FK Jablonec | Mlada Boleslav | 12.11.2022 | 1-2 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | FK Jablonec | 07.08.2022 | 2-2 |
V posledních dvou vzájemných duelech, odehraných v přípravě a poháru během roku 2026, byl úspěšnější domácí Jablonec. Poslední ligové derby ale v únoru 2026 jasně 3:0 ovládla Boleslav, tehdy ovšem jako domácí tým. Historie tak nedává jasný náskok žádné ze stran.
Postavení v tabulce
V aktuální tabulce české ligy je Mladá Boleslav pátá s jedenadvaceti body ze dvanácti zápasů, Jablonec sedmý se dvaceti body ze třinácti utkání. Boleslav tak sbírá body v lepším průměru na zápas, i když oba týmy dělí jen jediný bod.
| Poř. | Tým | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Sparta Praha | 12 | 7 | 1 | 4 | 25/13 | 22 |
| 5 | Mlada Boleslav | 12 | 6 | 3 | 3 | 19/14 | 21 |
| 6 | Teplice | 13 | 6 | 3 | 4 | 21/18 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | 6 | 2 | 5 | 16/18 | 20 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 13 | 6 | 2 | 5 | 16/19 | 20 |
Rozdílný počet odehraných zápasů připomíná, že jde o momentální stav před dohráním kola, ne o finální srovnání sezóny.

Co čekat od zápasu
Boleslav v poslední době góly dávala i dostávala pravidelně, Jablonec měl naopak více těsných proher v náročnějších evropských zápasech. Kombinace útočných čísel hostů a proměnlivé defenzivy domácích napovídá, že branky by mohly padat na obou stranách.
Sázkový trh staví Jablonce do role jasného favorita, což úplně nekopíruje aktuální tabulku ani formu posledních týdnů. Takový rozpor mezi daty a cenou na vítěze stojí za zvážení při výběru tipu na zápas.
Kurzy na utkání a soupisky
Soupisky a údaje o hráčích
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| J. Hanuš | Česko | 38 | Brankář | 188 | 85 |
| E. Sobol | Ukrajina | 31 | Obránce | 186 | 79 |
| J. Chramosta | Česko | 36 | Útočník | 180 | 69 |
| R. Sedláček | Česko | 27 | Záložník | 169 | 62 |
| N. Tekijaški | Srbsko | 29 | Obránce | 186 | 78 |
| F. Novák | Česko | 36 | Obránce | 184 | 82 |
| V. Tchanturishvili | Gruzie | 33 | Záložník | 174 | 66 |
| M. Polidar | Česko | 26 | Záložník | 179 | 76 |
| J. Suchan | Česko | 30 | Záložník | 179 | 71 |
| D. Souček | Česko | 28 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Sláma | Česko | 27 | Obránce | 177 | 71 |
| M. Cedidla | Česko | 24 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| L. Jawo | Gambie | 31 | Útočník | 190 | 80 |
| A. Růsek | Česko | 27 | Útočník | 187 | 82 |
| F. Zorvan | Česko | 30 | Záložník | 172 | 70 |
| F. Vecheta | Česko | 23 | Útočník | 179 | neuvedeno |
| K. Mihelak | Slovinsko | 24 | Brankář | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Nebyla | Slovensko | 24 | Záložník | 183 | 75 |
| M. Kukučka | Slovensko | 24 | Brankář | 191 | 83 |
| N. Innocenti | Burkina Faso | 24 | Obránce | 187 | 75 |
| S. Alioum | Kamerun | 23 | Útočník | 174 | neuvedeno |
| H. Ahl | Švédsko | 25 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Hollý | Slovensko | 22 | Záložník | 181 | 74 |
| N. Okeke | Nigérie | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| Roman Horák | Česko | 21 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| G. Kuol | Austrálie | 22 | Záložník | 175 | 68 |
| D. Nykrín | Česko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Malenšek | Slovinsko | 21 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Pavlović | Srbsko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| E. Maly | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| A. Kubat | neuvedeno | neuvedeno | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| R. Macek | Česko | 29 | Záložník | 188 | 75 |
| M. Králik | Slovensko | 31 | Obránce | 185 | 74 |
| V. Vorel | Česko | 30 | Brankář | 192 | 81 |
| L. Letenay | Slovensko | 25 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Hybš | Česko | 33 | Obránce | 181 | 67 |
| O. Karafiát | Česko | 31 | Obránce | 182 | 74 |
| D. Pech | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Klíma | Česko | 29 | Útočník | 191 | 86 |
| J. Floder | Česko | 29 | Brankář | 190 | 85 |
| N. Penner | Česko | 25 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Langhamer | Česko | 23 | Záložník | 173 | neuvedeno |
| D. Kozel | Česko | 24 | Záložník | 179 | 70 |
| D. Donát | Česko | 25 | Obránce | 190 | 80 |
| S. John | Nigérie | 25 | Záložník | 170 | 70 |
| A. Kadlec | Česko | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Buryán | Česko | 21 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Grygar | Česko | 22 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Zachoval | Česko | 21 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Mareš | Česko | 23 | Obránce | 181 | neuvedeno |
| F. Matoušek | Česko | 25 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Šubert | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| F. Špatenka | Česko | 22 | Útočník | 183 | neuvedeno |
| Filip Lehký | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Kolářík | Česko | 19 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Havran | Česko | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Harušťák | Česko | 21 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| Jan Zika | Česko | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Jinoch | neuvedeno | neuvedeno | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Obdrzalek | neuvedeno | neuvedeno | Brankář | neuvedeno | neuvedeno |
| F. Kolar | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
Rozdíl mezi tabulkou, aktuální formou a cenou na vítěze Jablonce je dost výrazný na to, aby byl handicap pro hosty zajímavější volbou než přímý tip na výhru. Asijský handicap Mladá Boleslav +0 dává hostům pojistku v případě remízy a zároveň těží z jejich lepších čísel.
Pokud Boleslav potvrdí formu z posledních týdnů, může v Jablonci bodovat i bez nutnosti jasně vyhrát, a přesně to tento trh pokrývá.
