Teplice přivítá Pardubice v české lize. Domácí v poslední době sbírají body pravidelněji než hosté a drží si solidnější místo ve středu tabulky, zatímco Pardubice se potýkají s větší nestabilitou výsledků.
Oba týmy se navíc v posledních sezonách potkávaly pravidelně a vzájemné duely v Teplicích obvykle vycházely spíše ve prospěch domácích. Otázkou zůstává, zda hosté dokážou tuto sérii na severu Čech přerušit, nebo zda se opět potvrdí domácí výhoda.
Rozbor aktualizován .
Kde podat sázku
Forma: Teplice působí stabilněji
Posledních dvacet zápasů obou týmů zahrnuje nejen ligu, ale i pohár a přípravná utkání, takže čísla je třeba brát s rezervou. I tak je rozdíl patrný – Teplice v tomto vzorku vyhrála dvanáct z dvaceti utkání a prohrála jen pětkrát, zatímco Pardubice má na kontě devět výher proti osmi porážkám.
Kolik může sázka vynést?
Možná výplata zahrnuje vklad. Kurzy se mohou měnit.
Teplice: 20 odehraných zápasů; Pardubice: 20 odehraných zápasů.
Teplice
- Výhry
- 60 % 12 / 20
- Remízy
- 15 % 3 / 20
- Prohry
- 25 % 5 / 20
- Vstřelené góly
- 39
- Obdržené góly
- 20
- Rozdíl skóre
- +19
Pardubice
- Výhry
- 45 % 9 / 20
- Remízy
- 15 % 3 / 20
- Prohry
- 40 % 8 / 20
- Vstřelené góly
- 38
- Obdržené góly
- 25
- Rozdíl skóre
- +13
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Slovácko | Teplice | 31.10.2026 | 1-3 |
| Český pohár | Slovan Liberec | Teplice | 27.10.2026 | 1-0 |
| Česká liga | Teplice | Artis | 24.10.2026 | 0-0 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 17.10.2026 | 1-0 |
| Česká liga | Teplice | Sigma Olomouc | 11.10.2026 | 1-1 |
| Friendlies Clubs | Teplice | Dynamo Dresden | 02.10.2026 | 2-0 |
| Česká liga | Hradec Králové | Teplice | 20.09.2026 | 0-2 |
| Český pohár | Táborsko | Teplice | 16.09.2026 | 0-5 |
| Česká liga | Teplice | Slavia Praha | 13.09.2026 | 0-2 |
| Česká liga | Zlin | Teplice | 06.09.2026 | 1-3 |
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Pardubice | Slovan Liberec | 31.10.2026 | 1-2 |
| Český pohár | Slovácko | Pardubice | 28.10.2026 | 1-4 |
| Česká liga | Viktoria Plzeň | Pardubice | 25.10.2026 | 1-2 |
| Česká liga | Pardubice | Zlin | 17.10.2026 | 3-0 |
| Česká liga | Sparta Praha | Pardubice | 11.10.2026 | 2-0 |
| Friendlies Clubs | Pardubice | Viktoria Žižkov | 02.10.2026 | 4-1 |
| Česká liga | Pardubice | Bohemians 1905 | 19.09.2026 | 2-1 |
| Český pohár | Kozlovice | Pardubice | 16.09.2026 | 0-6 |
| Česká liga | Baník Ostrava | Pardubice | 13.09.2026 | 1-2 |
| Česká liga | Slovácko | Pardubice | 05.09.2026 | 0-0 |
Pardubice si navíc v tomto období připsaly i vysoké prohry v poháru a přípravě, což ukazuje na určitou nevyrovnanost kádru napříč soutěžemi.
Statistické srovnání: Teplice – Pardubice

Vzájemné zápasy vychází Teplicím
V posledních pěti vzájemných duelech Pardubice ani jednou nevyhrály – Teplice slavila třikrát a dvakrát padla remíza. Zajímavé je i to, že ve třech posledních domácích zápasech proti Pardubicím Teplice neinkasovala víc než jeden gól a dvakrát udržela čisté konto.
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Pardubice | Teplice | 28.02.2026 | 1-1 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 28.09.2025 | 0-0 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 25.05.2025 | 3-0 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 01.03.2025 | 2-0 |
| Česká liga | Pardubice | Teplice | 28.09.2024 | 0-1 |
| Česká liga | Pardubice | Teplice | 17.02.2024 | 1-1 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 02.09.2023 | 0-1 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 06.05.2023 | 1-0 |
| Česká liga | Pardubice | Teplice | 19.03.2023 | 3-1 |
| Česká liga | Teplice | Pardubice | 02.10.2022 | 5-1 |
Jde o historii sahající přes několik sezon, takže nejde o jistotu pro aktuální zápas, ale pro domácí prostředí je to podpůrný signál.
Teplice má na vlastním hřišti proti tomuto soupeři dlouhodobě navrch.
Tabulka: sedmibodový rozstup
Po třinácti odehraných zápasech má Teplice 21 bodů a šesté místo, Pardubice jen 14 bodů a dvanáctou pozici. Rozdíl sedmi bodů při stejném počtu zápasů naznačuje, že domácí byli v této sezóně celkově konzistentnější.
| Poř. | Tým | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Mlada Boleslav | 12 | 6 | 3 | 3 | 19/14 | 21 |
| 6 | Teplice | 13 | 6 | 3 | 4 | 21/18 | 21 |
| 7 | FK Jablonec | 13 | 6 | 2 | 5 | 16/18 | 20 |
| 11 | Hradec Králové | 12 | 4 | 3 | 5 | 11/15 | 15 |
| 12 | Pardubice | 13 | 4 | 2 | 7 | 15/19 | 14 |
| 13 | Baník Ostrava | 11 | 3 | 2 | 6 | 7/18 | 11 |
Tabulka zde obsahuje jen tyto dva týmy, takže nejde o kompletní pohled na soutěž, ale rozdíl v bodovém zisku je dostatečně výrazný na to, aby stál za zmínku.

Co od zápasu čekat
Kombinace lepší tabulkové pozice, stabilnější formy i vzájemných zápasů mluví mírně ve prospěch domácích. Pardubice ale v cizím prostředí dokázaly v uplynulém období nastřílet poměrně dost gólů, i když jejich obrana zároveň dost inkasovala.
Dá se tedy čekat zápas, kde Teplice budou mít územní i herní navrch, ale úplně čistý průběh bez gólové odezvy hostů není jistý.
Kurzy na utkání a soupisky
Soupisky a údaje o hráčích
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| D. Taraduda | Ukrajina | 26 | Obránce | 186 cm | 78 kg |
| L. Mareček | Česko | 36 | Záložník | 182 | 76 |
| Ladislav Krejčí I | Česko | 34 | Záložník | 180 | 67 |
| M. Pulkrab | Česko | 29 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Trmal | Česko | 28 | Brankář | 192 | 84 |
| L. Takács | Česko | 30 | Obránce | 193 | 84 |
| M. Radosta | Česko | 25 | Záložník | 175 | 66 |
| D. Mareček | Česko | 28 | Záložník | 181 | 74 |
| R. Jukl | Česko | 28 | Záložník | 180 | 71 |
| M. Bílek | Česko | 29 | Obránce | 174 | 70 |
| P. Kodeš | Česko | 30 | Záložník | 185 | 72 |
| J. Fortelný | Česko | 27 | Záložník | 178 | 65 |
| L. Němeček | Česko | 27 | Brankář | 197 | 94 |
| O. Vientiess | Lotyšsko | 24 | Obránce | 185 | 76 |
| M. Čermák | Česko | 27 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| T. Zlatohlávek | Česko | 26 | Útočník | 183 | 72 |
| M. Kozák | Česko | 25 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Večerka | Česko | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Švanda | Česko | 24 | Záložník | 178 | 68 |
| M. Riznič | Slovensko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Náprstek | Česko | 23 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Harušťák | Česko | 24 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Jakubko | Slovensko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| K. Lichtenberg | Česko | 23 | Brankář | 197 | 82 |
| A. Harzha | Ukrajina | 19 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| A. Badamosi | Gambie | 19 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| John Auta | Nigérie | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Pech | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| I. Hopi | neuvedeno | neuvedeno | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| G. Botos | Řecko | 25 | Záložník | 173 | 69 |
| S. Ďatko | Slovensko | 25 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| V. Drchal | Česko | 27 | Útočník | 187 | neuvedeno |
| A. Mandous | Česko | 34 | Brankář | 188 | 85 |
| T. Solil | Česko | 26 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Hlavatý | Česko | 28 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Bammens | Belgie | 28 | Obránce | 190 | neuvedeno |
| A. Tanko | Nigérie | 28 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| V. Neuman | Česko | 26 | Brankář | neuvedeno | neuvedeno |
| V. Patrák | Česko | 26 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Simon | Francie | 26 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Krčík | Slovensko | 27 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| R. Saarma | Estonsko | 25 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Icha | Česko | 24 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Šimek | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Noslin | Nizozemsko | 26 | Obránce | 190 | neuvedeno |
| R. Mahuta | Jižní Súdán | 24 | Obránce | 182 | neuvedeno |
| B. Slyubyk | Ukrajina | 22 | Obránce | 186 cm | 72 kg |
| J. Šerák | Česko | 25 | Brankář | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Halinský | Česko | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Smékal | Česko | 24 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Trédl | Česko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| T. Jelínek | Česko | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Traore | Pobřeží slonoviny | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| A. Ouattara | Burkina Faso | 19 | neuvedeno | 188 | 80 |
| Štěpán Míšek | Česko | 21 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| E. Godwin | Nigérie | 21 | Záložník | 183 cm | neuvedeno |
| J. Hamza | Česko | 21 | Obránce | 181 | 79 |
| Kahuan Vinicius | Brazílie | 22 | Útočník | 185 cm | 75 kg |
| T. BoledoviÄ | Česko | 20 | Záložník | 172 | neuvedeno |
| M. Reil | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| P. Nedved | neuvedeno | neuvedeno | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Zima | neuvedeno | neuvedeno | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
Žádný z uvedených ukazatelů sám o sobě nestačí na jistotu, ale jejich souhra – tabulka, historie vzájemných zápasů i aktuální forma – směřuje stejným směrem k mírné výhodě domácích.
Vzhledem k tomu, že Pardubice dokážou i navzdory horším výsledkům skórovat, dává smysl spíše mírný handicap než sázka na čistou výhru bez rezervy.
