Mlada Boleslav přivítá Teplice v české lize. Domácí si v poslední době budovali solidní jarní i letní formu, zatímco hosté z Teplic sbírali body nerovnoměrně.
Oba celky se potkávají pravidelně a v posledních vzájemných duelech často rozhodovaly drobnosti. Zůstává otevřené, jak velkou roli bude hrát domácí prostředí proti venkovní houževnatosti hostů.
Rozbor aktualizován .
Kde podat sázku
Aktuální forma
Mlada Boleslav nasbírala ve svém vzorku dvacet zápasů čtrnáct výher a jen čtyři prohry, doma navíc vstřelila řadu gólů - jasně dominovala třeba 4:0 nad Baníkem Ostrava nebo 2:0 nad Zbrojovkou Brno. Poslední zápas ale skončil venkovní prohrou 0:3 u Viktorie Plzeň, což připomíná, že i silná série může mít slabší chvíle.
Kolik může sázka vynést?
Možná výplata zahrnuje vklad. Kurzy se mohou měnit.
Mlada Boleslav: 20 odehraných zápasů; Teplice: 20 odehraných zápasů.
Mlada Boleslav
- Výhry
- 70 % 14 / 20
- Remízy
- 10 % 2 / 20
- Prohry
- 20 % 4 / 20
- Vstřelené góly
- 48
- Obdržené góly
- 23
- Rozdíl skóre
- +25
Teplice
- Výhry
- 60 % 12 / 20
- Remízy
- 15 % 3 / 20
- Prohry
- 25 % 5 / 20
- Vstřelené góly
- 39
- Obdržené góly
- 22
- Rozdíl skóre
- +17
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Viktoria Plzeň | Mlada Boleslav | 10.10.2026 | 3-0 |
| Friendlies Clubs | Mlada Boleslav | Příbram | 02.10.2026 | 3-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Zbrojovka Brno | 19.09.2026 | 2-0 |
| Český pohár | Třinec | Mlada Boleslav | 15.09.2026 | 0-3 |
| Česká liga | Slovan Liberec | Mlada Boleslav | 12.09.2026 | 3-0 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Baník Ostrava | 06.09.2026 | 4-0 |
| Český pohár | Meteor Praha | Mlada Boleslav | 26.08.2026 | 0-4 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Slovácko | 22.08.2026 | 2-1 |
| Česká liga | Pardubice | Mlada Boleslav | 15.08.2026 | 1-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Sparta Praha | 08.08.2026 | 2-0 |
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Teplice | Sigma Olomouc | 11.10.2026 | 1-1 |
| Friendlies Clubs | Teplice | Dynamo Dresden | 02.10.2026 | 2-0 |
| Česká liga | Hradec Králové | Teplice | 20.09.2026 | 0-2 |
| Český pohár | Táborsko | Teplice | 16.09.2026 | 0-5 |
| Česká liga | Teplice | Slavia Praha | 13.09.2026 | 0-2 |
| Česká liga | Zlin | Teplice | 06.09.2026 | 1-3 |
| Česká liga | Teplice | FK Jablonec | 30.08.2026 | 2-0 |
| Český pohár | Křimice | Teplice | 26.08.2026 | 1-2 |
| Česká liga | Teplice | Zbrojovka Brno | 23.08.2026 | 0-2 |
| Česká liga | Sparta Praha | Teplice | 15.08.2026 | 4-1 |
Hosté z Teplic mají ve svém vzorku dvanáct výher ze dvaceti zápasů a v lize naposledy vyhráli venku v Hradci Králové i ve Zlíně. Zároveň ale prohráli přípravný duel 0:2 s Dynamem Drážďany a v poháru je přejelo Táborsko 5:0, což ukazuje na nerovnoměrnou formu mimo ligové zápasy.
Domácí mají v útoku navrch, hosté ale umí bodovat i venku.
Vzájemné zápasy
Vzájemná bilance sahá hluboko do minulosti a nabízí pestrý obrázek - od vyrovnaných remíz až po extrémní výsledek 8:0 pro Mladou Boleslav z roku 2019, který už ale nic nevypovídá o současné síle obou týmů. V posledních čtyřech ligových duelech ale Mladá Boleslav třikrát vyhrála a jednou remizovala, což je citelný posun oproti dřívějším vyrovnaným sezonám.
| Soutěž | Domácí | Hosté | Datum | Skóre |
|---|---|---|---|---|
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 23.05.2026 | 0-2 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 15.02.2026 | 0-0 |
| Česká liga | Teplice | Mlada Boleslav | 13.09.2025 | 2-3 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 04.05.2025 | 1-0 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 08.02.2025 | 2-1 |
| Česká liga | Teplice | Mlada Boleslav | 01.09.2024 | 1-2 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 13.04.2024 | 1-2 |
| Česká liga | Teplice | Mlada Boleslav | 04.11.2023 | 1-0 |
| Česká liga | Teplice | Mlada Boleslav | 25.04.2023 | 1-1 |
| Česká liga | Mlada Boleslav | Teplice | 06.11.2022 | 3-0 |
Nedávná vzájemná bilance mírně favorizuje domácí.

Jak by mohl zápas vypadat
Mladá Boleslav působí doma sebevědomě a v útoku je produktivní, zatímco Teplice potvrzují formu spíš v lize než v pohárových a přípravných zápasech. Vzájemná historie navíc v poslední době nahrává domácím, i když minulá sezóna ukázala, že zápasy mezi těmito týmy často nejsou jednostranné.
Kurzy na utkání a soupisky
Soupisky a údaje o hráčích
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| R. Macek | Česko | 29 | Záložník | 188 | 75 |
| M. Králik | Slovensko | 31 | Obránce | 185 | 74 |
| V. Vorel | Česko | 30 | Brankář | 192 | 81 |
| L. Letenay | Slovensko | 25 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Hybš | Česko | 33 | Obránce | 181 | 67 |
| O. Karafiát | Česko | 31 | Obránce | 182 | 74 |
| D. Pech | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Klíma | Česko | 29 | Útočník | 191 | 86 |
| J. Floder | Česko | 29 | Brankář | 190 | 85 |
| N. Penner | Česko | 25 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Langhamer | Česko | 23 | Záložník | 173 | neuvedeno |
| D. Kozel | Česko | 24 | Záložník | 179 | 70 |
| D. Donát | Česko | 25 | Obránce | 190 | 80 |
| S. John | Nigérie | 25 | Záložník | 170 | 70 |
| A. Kadlec | Česko | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Buryán | Česko | 21 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Grygar | Česko | 22 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Zachoval | Česko | 21 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Mareš | Česko | 23 | Obránce | 181 | neuvedeno |
| F. Matoušek | Česko | 25 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Šubert | Česko | 24 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| F. Špatenka | Česko | 22 | Útočník | 183 | neuvedeno |
| J. Kolářík | Česko | 19 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Havran | Česko | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Harušťák | Česko | 21 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| Jan Zika | Česko | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Jinoch | neuvedeno | neuvedeno | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Obdrzalek | neuvedeno | neuvedeno | Brankář | neuvedeno | neuvedeno |
| F. Kolar | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| Jméno | Země | Věk | Pozice | Výška | Hmotnost |
|---|---|---|---|---|---|
| D. Taraduda | Ukrajina | 26 | Obránce | 186 cm | 78 kg |
| L. Mareček | Česko | 36 | Záložník | 182 | 76 |
| Ladislav Krejčí I | Česko | 34 | Záložník | 180 | 67 |
| M. Pulkrab | Česko | 29 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Trmal | Česko | 28 | Brankář | 192 | 84 |
| L. Takács | Česko | 30 | Obránce | 193 | 84 |
| M. Radosta | Česko | 25 | Záložník | 175 | 66 |
| D. Mareček | Česko | 28 | Záložník | 181 | 74 |
| R. Jukl | Česko | 27 | Záložník | 180 | 71 |
| M. Bílek | Česko | 29 | Obránce | 174 | 70 |
| P. Kodeš | Česko | 30 | Záložník | 185 | 72 |
| J. Fortelný | Česko | 27 | Záložník | 178 | 65 |
| L. Němeček | Česko | 27 | Brankář | 197 | 94 |
| O. Vientiess | Lotyšsko | 24 | Obránce | 185 | 76 |
| M. Čermák | Česko | 27 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| T. Zlatohlávek | Česko | 26 | Útočník | 183 | 72 |
| M. Kozák | Česko | 25 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| D. Večerka | Česko | 23 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Švanda | Česko | 24 | Záložník | 178 | 68 |
| M. Riznič | Slovensko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| M. Náprstek | Česko | 23 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Harušťák | Česko | 24 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| J. Jakubko | Slovensko | 22 | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| K. Lichtenberg | Česko | 23 | Brankář | 197 | 82 |
| A. Harzha | Ukrajina | 19 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| A. Badamosi | Gambie | 19 | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
| John Auta | Nigérie | 20 | Záložník | neuvedeno | neuvedeno |
| S. Pech | neuvedeno | neuvedeno | Obránce | neuvedeno | neuvedeno |
| I. Hopi | neuvedeno | neuvedeno | Útočník | neuvedeno | neuvedeno |
Domácí prostředí a nedávná vzájemná bilance dávají Mladé Boleslavi lehkou převahu, i když ne natolik výraznou, aby šlo mluvit o jasném favoritovi.
Malý asijský handicap na domácí tým odpovídá očekávání vyrovnaného utkání s mírnou výhodou pro Mladou Boleslav.
